Skip to main content

Мамографічне обстеження

Для жіночого населення фахівці КНП “Міська поліклініка №3” ХМР проводять мамографічне обстеження на предмет виявлення раку молочної залози (саме цей вид онкології за даними медстатистики зберігає лідируюче місце серед онкологічних захворювань).

Мамографічне обстеження проводиться на новому обладнанні. Сучасний цифровий маммограф  має високу роздільну здатність, що дозволяє проводити обстеження з мінімальними дозами опромінення, які не представляють загрози здоров’ю.

Більше 1,1 тис. жінкам зроблена мамографія протягом минулого року. Патології виявлені  у 56 відсотків обстежених, 10 жінок виявилися хворими на рак.

Жінки, у кого виявляється патологія, направляются для додаткового обстеження – на УЗД молочних залоз, а також на консультацію хірурга,

Регулярне, раз на рік,  проходження мамографічного обстеження, яке рекомендоване жінкам після 40 років, дозволить уникнути запущених випадків захворювання. Як показує практика, виявлення онкозахворювань на ранніх стадіях, дає реальний шанс на одужання. Ефективність у протистоянні смертельній загрозі, яку представляють онкологічні захворювання, залежить не лише від зусиль медиків, але й від відповідального виконання їх рекомендацій самими пацієнтами.