Skip to main content

Лабораторне відділення

 

Клініко-діагностична лабораторія (КДЛ) – важливий структурний підрозділ КНП «Міська поліклініка №3» ХМР.

КДЛ відповідає критеріям атестації й атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного контролю. Клініко-діагностична лабораторія оснащена сучасним обладнанням, її матеріально-технічна база систематично оновлюється. В 2022 році для проведення лабораторних досліджень та забезпечення високої якості діагностики хворих проведено сучасний капітальний ремонт приміщень лабораторії.

Клінічний відділ лабораторії розташований на другому поверсі поліклінічного відділення- кабінети №53, 55, 56, 57, 58.

Клініко-діагностична лабораторія Харківської міської поліклініки № 3 здійснює обслуговування поліклініки (включаючи жіночу консультацію нашої поліклініки).

Клініко-діагностична лабораторія є лабораторією загального типу, де виконуються загально клінічні, гематологічні, біохімічні і імунологічні дослідження.

Гематологічний відділ робить забір крові щодня з 8.00 до 10.00. Проводить наступні дослідження: клінічний аналіз крові, глюкоза крові, РМП, клінічний аналіз сечі, аналіз сечі по Нечипоренко, аналіз сечі по Зімницькому, кал на яйця-глистів, кал на приховану кров.

В Харківській міській поліклініці № 3 знаходиться пункт забору біологічного матеріалу для діагностики туберкульозу лікувально-профілактичного закладу (І рівень діагностики туберкульозу).

Забір венозної крові на біохімічні дослідження та групу крові проводять в процедурному кабінеті №32 поліклінічного відділення.

Лабораторне обстеження пацієнта має велике значення в постановці діагнозу і контролі лікування. При цьому велике значення мають точність результату і терміни виконання аналізів. Важливу роль для зручності пацієнтів має можливість виконати всі необхідні дослідження в одній лабораторії. Реалізація цих завдань – предмет щоденної турботи колективу клініко-діагностичної лабораторії поліклініки №3.

Щодня фахівці КДЛ приймають 50-100 пацієнтів. У середньому вони виконують 300-400 досліджень в день по всій номенклатурі показників і роблять це в мінімальні терміни. У лабораторії постійно проводяться внутрішній контроль якості гематологічних та біохімічних досліджень за допомогою отриманого контрольного матеріалу.

Штат лабораторії:

Лікар – лаборант Богомолов Роман Вікторович, стаж роботи 10 роки (робочий телефон 725-06-40).

Біолог Вінярська Інна Миколаївна, має вищу категорію, стаж роботи 30 роки.

Фельдшери-лаборанти – 3 фахівців мають вищу кваліфікаційну категорію, 1-другу кваліфікаційну категорію.

У клінічній медицині методи лабораторної діагностики застосовують, головним чином, для встановлення діагнозу хвороби, для характеристики тяжкості, періоду і терміну захворювання, іноді для визначення його прогнозу, а також для контролю результатів лікування.

Нерідко зовнішні прояви абсолютно різних хвороб дуже схожі, і тільки проведення лабораторних аналізів дозволяє точно діагностувати захворювання, визначити ризики для здоров’я, а значить, своєчасно провести лікування або провести профілактичні заходи.

Лабораторні дослідження достатньо інформативними і дозволяють достовірно визначити стан організму. Навіть, якщо у вас гарне самопочуття і ніщо не турбує, хоча б раз на рік слід зробити лабораторне обстеження. В умовах КНП «Міська поліклініка №3» ХМР його можна провести якісно і швидко. Використовуйте цю можливість, тим самим зберігаючи здоров’я на довгі роки і оберігаючи себе від неприємних несподіванок.