Skip to main content

Вакцинація

24 лютого 2021 року в Україні стартувало проведення вакцинації COVID-19. Фахівці КНП «Міська поліклініка №3» ХМР долучаються до участі у цій важливій справі.

У медзакладі створено пункт щеплення, який укомплектовано лікарями та медичними сестрами, у наявності необхідне обладнання, витратні матеріали, дезінфектанти. Медпрацівники мають високу кваліфікацію й практичний досвід та також пройшли спеціальне навчання.

Передбачено огляд лікарем кожного, хто звертаєтся для імунізації, проводиться нагляд за станом людини, якій зроблено щеплення, та у разі необхідності надається невідкладна медична допомога.

Вакцинація проводится за попереднім записом, який можна провести як у телефонному режимі, за номерами:

0 800 60 20 19  – Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19

(057) 725-06-39 — стіл довідок поліклінікі

(095)842-65-36 – стіл довідок поліклінікі

(098)648-21-85 – стіл довідок поліклінікі

так і через мобільний додаток “Дія”.

Щоб безоплатно вакцинуватися від COVID-19, пацієнт має бути зареєстрований у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Записавшись на вакцинацію, пацієнтові слід очікувати повідомлення про запрошення у поліклініку у встановлений день та час, які будуть погоджені з кожним додатково. Щеплення — добровільні та безоплатні. За повідомленням МОЗ України усі вакцини, що використовуються у процесі імунізації є безпечними й ефективно формують імунітет.
Актуальні новини та інформація про вакціни і вакцінацію